Сьогодні 18 липня 2024 року, курс НБУ: долар США – 41,4627; євро – 45,3457
Більше валют НБУ

Банк "Фінанси та Кредит" пропонує депозитну акцію "Депозити найвищої проби"

Банк "Фінанси та Кредит". Акція - Депозити найвищої проби

Назва програми: акційний вклад "Депозити найвищої проби".

Строк залучення коштів: з 19 серпня по 19 листопада 2008 року.

Умови акції:

999 – це найвища проба, знак якості, яким відмічають найкращі продукти. Її ставлять на банківських металах, а відтепер і на депозитних вкладах Банку „Фінанси та Кредит” у рамках нової акції з символічною назвою – "Депозити найвищої проби".

Клієнти, які розмістили кошти в Банку, зможуть взяти участь у розіграші одного з 999 срібних і золотих злитків, а також одержати бонус до відсоткової ставки за депозитом. Учасниками акції зможуть стати всі клієнти, які розмістять кошти на депозитні вклади, як у національній, так і іноземній валюті в період з 19 серпня по 19 листопада 2008 року включно.

Обов'язковою умовою одержання бонусу до відсоткової ставки за депозитним вкладом є наявність рекламного флаєра або вирізаного рекламного блоку із друкованих видань*. Пред'явники таких купонів при укладанні депозитного договору**, незалежно від строку розміщення внеску, одержують можливість збільшення відсоткової ставки, чинної на момент укладання договору, на 0,5%.

Якщо ж вкладник розміщає кошти на депозитний вклад в національній та іноземній валюті на строк 6 і більше місяців у період проведення акції, він автоматично стає учасником розіграшу одного з 999 срібних і золотих злитків вагою від 1 до 100 грам.

Визначення переможців відбудеться 28 листопада 2008 року за допомогою комп'ютерної програми випадкових чисел серед учасників акції. Інформація про переможців акції „Депозити найвищої проби” буде розміщена на сайті Банку, а також опублікована в строк до 16 грудня 2008 року в республіканських друкованих періодичних виданнях.

Вкладники-переможці акції зможуть одержати банківський злиток до 1 березня 2009 року.


* рекламний блок із друкованих видань можна знайти: в республіканській пресі та в регіональній пресі.

** крім вкладів Ф&К "Депозитна лінія", Ф&К "Перспектива" і Ф&К "Золотий".