Сьогодні 25 травня 2024 року, курс НБУ: долар США – 39,9205; євро – 43,3137
Більше валют НБУ

ПУМБ пропонує акційний депозит "Футбольний БУМ!"

Назва програми: акційний депозит "Футбольний БУМ!".

Вболівайте за футбол і багатійте разом із ПУМБ!

Ви «вболіваєте» за українські клуби «Шахтар» і «Динамо Київ» і вірите в успіх наших команд на європейській арені? ПУМБ пропонує Вам унікальну можливість, вболівати за свою улюблену команду і отримувати підвищений дохід. Чим вищий успіх хоча б у одного з українських клубів у Кубку УЄФА, тим більший розмір отримуваного Вами доходу.

На умовах акційного депозиту «Футбольний БУМ!» ПУМБ пропонує Вам розмістити футбольний депозит з подією і, у разі виходу до наступного етапу чи завоювання Кубку УЄФА одним з українських клубів, Ви отримаєте додатковий бонус у розмірі до +3% річних до базової ставки акційного депозиту:

На умовах депозиту «Півфінал» — Ви отримаєте додатково +1% річних до базової ставки свого депозиту, якщо один із українських клубів пройде до півфіналу Кубку УЄФА.

На умовах депозиту «Фінал» — Ви отримаєте додатково +1,5% річних до базової ставки свого депозиту, якщо один із українських клубів пройде до фіналу Кубку УЄФА.

На умовах депозиту «Чемпіон» — Ви отримаєте додатково +2% річних в українській гривні, 3% річних в іноземній валюті до базової ставки свого депозиту, якщо один із українських клубів виграє Кубок УЄФА.

Відсоткові ставки: до 23,25% у грн., 16,25% у дол. і 15,25% у євро.

Строк розміщення депозитних вкладів: 1, 2 і 3 місяці.

Мінімальна сума вкладу: 500 грн., 100 дол. США, 100 євро.

Виплата відсотків: щомісячно.

Поповнення рахунку: не передбачено.

Переваги вкладу: