Сьогодні 14 червня 2024 року, курс НБУ: долар США – 40,6908; євро – 43,8850
Більше валют НБУ

НАДРА Банк проводить акцію "Від тисячі до мільйона – один крок!"

Акція Надра Банку для вкладників - Від тисячі до мільйона один крок

Назва програми: "Від тисячі до мільйона – один крок!"

Строк залучення коштів: з 29 грудня 2008 року.

29 грудня 2008 року стартувала безпрецедентна акція «Від тисячі до мільйона - один крок!» від НАДРА БАНКУ. Призовий фонд акції - це більше тисячі ціннихподарунків: однокімнатні квартири в Києві й обласних центрах України, комфортні авто Mitsubishі Outlander, Mitsubishi Colt, Mitsubishi Lancer Х, сертифікати на одержання освіти в кращих навчальних закладах країни, туристичні путівки в Чехію, Єгипет, Марокко й інші країни світу, плазмові телевізори, пральні машини, а також багато грошових подарунків від 1000 грн до 100 000 грн і головний подарунок - 1 000 000 грн.

Щоб стати учасником акції, клієнтові досить прийти у відділення НАДРА БАНКУ й оформити депозит «Від тисячі до мільйона - один крок!». Разом з депозитним договором клієнт одержує банківський сертифікат з декількома ступенями захисту від підробки. Одержавши сертифікат, номер і серія якого автоматично вносяться в комп'ютерну базу, клієнт стає учасником розіграшу подарунків у рамках акції. Таким чином, він одержує можливість скористатися подвійною перевагою від НАДРА БАНКУ: депозит на вигідних умовах і участь у розіграші коштовних подарунків.

Кількість виданих клієнтові сертифікатів прямо залежить від суми внеску: один сертифікат за кожну 1 000 грн/200 доларів США/200 євро депозиту, розміщеного в НАДРА БАНКУ. Чим більша сума депозиту, тим більше сертифікатів одержує клієнт, а отже, шанси виграти один із численних коштовних подарунків збільшуються!

Розіграш подарунків у рамках акції «Від тисячі до мільйона - один крок!» від НАДРА БАНКУ відбудеться 28 лютого 2009 року в прямому ефірі телеканала «Інтер». Переможці будуть визначатися по номерах сертифікатів учасників за допомогою спеціальної комп'ютерної програми «Генератор випадкових чисел», алгоритм роботи якої підтверджений авторитетною міжнародною аудиторською компанією. Всі витрати, пов'язані з одержанням подарунка, банк бере на себе, тобто переможець гарантовано одержує подарунок, заявлений у рамках акції.