Сьогодні 2 березня 2024 року, курс НБУ: долар США – 38,0492; євро – 41,2035
Більше валют НБУ

Банк "Хрещатик" проводить депозитну акцію "Все по 16"

Назва програми: депозитна акція "Все по 16".

Строк залучення коштів: до 16 червня 2009 року.

Умови акції:

16 травня у банку «Хрещатик» до 16-річчя стартувала нова депозитна акція «Все по 16». В рамках акції діють оновлені вклади «Оберіг» та «Скарбничка» з привабливими відсотковими ставками – 25% річних у гривні. Але головна святкова особливість весняної програми «Все по 16» - можливість отримати ще вигідніші умови розміщення вільних коштів за умови їх вкладення на 16 місяців. В останньому місяці дії депозиту клієнт гарантовано отримує додатковий дохід - процентна ставка по депозиту підвищується на 16 процентних пунктів (річних), у результаті клієнт в останньому місяці отримує 41% річних.

Крім того, клієнт отримує додатковий сервіс: безкоштовне відкриття карткового рахунку з оформленням міжнародної платіжної карти VISA Electron або Maestro у валюті для перерахунку нарахованих по вкладу відсотків і суми депозиту, а також безкоштовне оформлення довіреності на розпорядження внеском і/або заповіти.

Виплата відсотків: щомісяця або в кінці терміну (з капіталізацією).

Мінімальна сума вкладу: 200 грн.

Поповнення рахунку: для вкладу "Оберіг" - не передбачено, для вкладу "Скарбничка" - протягом всього терміну, крім останнього місяця розміщення вкладу, мін. сума поповнення - 200 грн.

Умови дострокового повернення вкладу: перерахунок % за останні три місяці за ставкою вкладу на вимогу "Гаманець".