Сьогодні 4 березня 2024 року, курс НБУ: долар США – 38,1575; євро – 41,2635
Більше валют НБУ

У VAB Банку діє акція "Депозит відкривай – телевізор вигравай!"

Назва програми: акція для вкладників "Депозит відкривай – телевізор вигравай!".

Строк залучення коштів: з 15 листопада 2010 р. по 14 січня 2011 р.

«Щоб стати її учасником, потрібно в зазначений період на будь-який зручний термін відкрити або пролонгувати депозит у будь-якому відділенні VAB Банку, яке бере участь в акції. Перелік цих відділень легко уточнити на сайті банку або зателефонувавши до нашого Контакт-центру. При цьому клієнтам слід врахувати, що поповнюючи відкритий у період акції депозит, вкладник значно збільшує свої шанси на виграш, оскільки у розіграші призів беруть участь кожні 5 тис. грн. (500 дол. США чи євро) цього депозиту. Призовий телевізор розігрує по власній базі кожне відділення, котре бере участь у цьому проекті», – розповідає Цвєтан Петринін, Заступник Голови Правління, Директор із роздрібного бізнесу та дистрибуції VAB Банку.

За словами експерта, для відкриття або пролонгації можна вибрати будь-який депозит із продуктової лінійки VAB Банку: «Строковий», «Пенсійний» чи «Зроби сам». Єдина умова, якої повинні дотримуватися усі бажаючі виграти телевізор від VAB Банку, – сума депозиту має бути від 5 тис. гривень (500 дол. США або євро відповідно). Переможців визначають шляхом комп'ютерної вибірки.

«Наші пропозиції побудовані так, щоб максимально врахувати потреби вкладників і надати їм можливість вибору. А наша акція сьогодні – це продовження діалогу з клієнтами. Ми налаштовані на зміцнення наших відносин і продуктивну співпрацю у майбутньому, але насамперед ми націлені на розвиток величезного потенціалу цих взаємин. Адже кожному нашому клієнту ми готові запропонувати повний спектр банківських послуг та продуктів, і не лише депозити», – резюмує пан Петринін.

Призовий фонд – 40 телевізорів Samsung з діагоналлю 32 дюйми.

Оновлено 23.11.10.