Сьогодні 25 лютого 2024 року, курс НБУ: долар США – 38,4803; євро – 41,7280
Більше валют НБУ

В Дельта Банку можна відкрити акційний депозит "Найкращий до Незалежності"

Назва програми: депозит "Найкращий до Незалежності" - акційний вклад з нагоди 20-ї річниці Незалежності України.

Строк залучення коштів: з 15.08.2011р. по 30.09.2011р. включно.

Валюта вкладу: гривня.

Ефективна процентна ставка:

Поповнення рахунку: не допускається.

Додаткові відомості: дозволяється зміна валюти вкладу на іноземну (долари США чи євро). При цьому, діючий Вклад «Найкращий до Незалежності» достроково розривається без втрати нарахованих процентів та без утримання плати за виконання Банком операції щодо перерахування коштів із рахунку з обліку коштів на вимогу, відкритого в АТ «Дельта Банк», на інший рахунок вкладника та/або за видачу коштів із рахунку з обліку коштів на вимогу вкладника готівкою в касі Банку.

Дострокове розірвання вкладу:

  1. У разі дострокового повернення суми Вкладу з вкладного (депозитного) рахунку при нарахуванні процентів на Вклад застосовується процентна ставка у розмірі 0,01% річних незалежно від фактичного строку розміщення коштів.
  2. У разі дострокового списання частини суми вкладу з вкладного (депозитного) рахунку, день, протягом якого було здійснено таке списання, вважається кінцевим днем строку розміщення всього Вкладу. При цьому, нарахування процентів здійснюється за вище зазначеними умовами п.1.
  3. Повернення Вкладу/частини Вкладу до закінчення строку дії Договору передбачає утримання плати за виконання Банком операції щодо перерахування коштів із рахунку з обліку коштів на вимогу, відкритого в АТ «Дельта Банк», на інший рахунок Вкладника та/або за видачу коштів із рахунку з обліку коштів на вимогу Вкладника готівкою в касі Банку в розмірі 1,5% від суми такого перерахування чи видачі готівкою.

Оновлено 22.08.11.