Сьогодні 14 квітня 2024 року, курс НБУ: долар США – 39,1676; євро – 42,0190
Більше валют НБУ

В АТ КІБ діє депозитна акція "Відсотки для гурмана"

Відсотки для гурмана - депозитна акція від АТ КІБ

Назва програми: депозитна акція «Відсотки для гурмана».

Строк залучення коштів: з 15 березня 2021 року по 14 травня 2021 року включно.

Щоб взяти участь в акції потрібно розмістити вклад на строк від 6 місяців і більше на умовах депозитного вкладу «Максимальний дохід».

Ви маєте 100% шанс підвищити річну ставку за депозитними вкладами за допомогою скретч-картки.

Валюта вкладу: гривня, долар США, євро.

Строк дії вкладу: від 6 місяців до 40 місяців.

Мінімальна сума вкладу: 1000 грн, 100 доларів США, 100 євро.

Поповнення: не передбачено.

Дострокове розірвання договору: не передбачено.

Базові процентні ставки по вкладу «Максимальний дохід»:

Додаткові відсотки до основної суми вкладу зазначені на скретч-картці та складають: «0,5», «0,75», «1», «2» та «5» процентів річних. Скретч-картки зі ставкою «2» та «5» процентів річних розповсюджується лише на Вклади в гривні.

Отримайте скретч-карту та гарантовано отримайте від 0,5% до 5% річних до діючої ставки за депозитним вкладом. Один Учасник може взяти участь в Акції один раз на день. У випадку, якщо у клієнта протягом дня закінчується термін дії більше ніж одного вкладу, всі такі вклади можуть взяти участь в Акції, при цьому для кожного вкладу використовується окрема скретч-карта. Загальна кількість вкладів, які беруть участь в Акції протягом всього терміну її дії, Учасникам Акції не обмежена.

Скретч-картки зі ставкою «2» та «5» процентів річних розповсюджуються лише на вклади в гривнях. Максимальна сума такого вкладу не може перевищувати 1 млн гривень. У випадку, якщо Учасник Акції витягнув скретч-картку зі ставкою «2» чи «5» процентів річних, але бажає відкрити вклад в іноземній валюті, то така скретч-картка вважається зіпсованою та Учасник акції має право взяти участь в Акції ще раз і витягнути скретч-картку із бонусом, який розповсюджується на вклади в іноземній валюті.

Оновлено