Сьогодні 22 травня 2024 року, курс НБУ: долар США – 39,8052; євро – 43,2643
Більше валют НБУ

Депозитна акція в Таскомбанку - монета «Українська мова» в подарунок

Таскомбанк: відкривайте акційний депозит та отримуйте монету «Українська мова» у подарунок

Ставки за акційним депозитом Строковий у національній валюті підвищено до 15% річних! Розміщуйте депозит та отримуйте монету «Українська мова» у подарунок.

Детальні умови розміщення акційного вкладу:

Строк залучення коштів:з 18 березня 2024 по 17 травня 2024 року
Валюта вкладу:гривня
Мінімальна сума вкладу:150 000 грн
Строк розміщення:12 місяців
Процентна ставка, річних:15%
Поповнення вкладу:не допускається
Дострокове розірвання:не передбачено

«Українська мова» — пам'ятна монета з нейзильберу номіналом 5 гривень. Національний банк України ввів в обіг монету 29 листопада 2023 року. Вона належить до серії «Духовні скарби України».

На аверсі монети розміщено стилізовану літеру Ї із соловейком, який сидить на одній з точок, що символізує мелодійність та співучість української мови, у центрі літери — малий державний Герб України. Навколо літери «ї» на дзеркальному тлі монети розміщено текстуру із контурів літер української абетки, що асоціативно нагадує гніздо, як символ дому та оберіг родини. Внизу монети розміщено її номінал «5», графічний знак гривні та рік карбування монети — «2023», а також логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України.

На реверсі монети в центрі розташовано, яка складається з літер української абетки. Серед фактурних літер композиції вирізняються літери У, К, Р, А, Ї, Н, И, що в поєднанні зі словами НАША МОВА утворюють вислів «наша мова України». Окремі елементи композиції реверсу символізують інтеграцію мови в сучасні гаджети, цифрові пристрої, інформаційні мережі.

Оновлено