Сьогодні 19 січня 2022 року, курс НБУ: долар США – 28,4101; євро – 32,3406
Більше валют НБУ

Банкомати Банку Львів в Тернопільській області

1 адреса

Адреси та графік роботи банкоматів

м. Тернопіль

Тернопільське вiддiлення

вул. Мазепи, 8

Для перегляду розташування на карті – зробіть клік по адресі банкомату.

Про Банк

Ліцензія на здійснення банківських послуг, видана НБУ №54 від 26.10.2011р.

АТ «АКБ Львів» — це універсальний надійний український банк з іноземним (швейцарським) капіталом. Головний офіс знаходиться в м. Львові.

З новим стратегічним інвестором «Банк Львів» має розвиватися та стати провідним банком Західної України, кредитувати малий та середній бізнес, правильно розуміти кредитні фінансові процеси, надавати простий та комфортніший доступ до фінансування, скорочувати витрати клієнтів, заохочувати енергоефективні кредити без бюрократичних складних технологій.

Іноземні інвестиції зміцнили фінансову стабільність Банку, вивели його роботу на високий сучасний рівень, розширили перелік пропонованих банківських продуктів та якісно змінили мережу існуючих відділень.

У найближчому майбутньому професійна менеджерська команда, яка має багатий міжнародний досвід в управлінні та розвитку великих банків планує збільшувати кількість відділень у Вінниці та Хмельницькому, кредитувати та надавати банківські послуги населенню з акцентом на депозит.

Стратегічна перевага «Банку Львів» як невеликого регіонального банку в тому, що це банк з великими ресурсами, які мають прицільно працювати на ключових клієнтських сегментах та регіональних ринках, краще обслуговувати та допомагати вирішувати їхні фінансові питання.

Учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (Свідоцтво №031 від 18.10.2012р).

Джерело інформації – офіційні сайти банків.