Сьогодні 14 червня 2024 року, курс НБУ: долар США – 40,6908; євро – 43,8850
Більше валют НБУ

Відділення Банку Львів у Волинській області

1 адреса

Адреси і телефони відділень Банку

м. Луцьк

Луцьке відділення

пр-т Волі, 14

Графік роботи: пн-пт 9:00 - 17:30

Для перегляду розташування на карті – зробіть клік по адресі відділення.

Оновлено

Про Банк

Ліцензія на здійснення банківських послуг, видана НБУ №54 від 26.10.2011р.

АТ «АКБ Львів» — це універсальний надійний український банк з іноземним капіталом. Найбільшими акціонерами банку є швейцарський інвестиційний фонд ResponsAbility Participations (48,56%), приватний інвестор з Ісландії Марґеїр Петурсон (37,47%) та Північна екологічна фінансова корпорація NEFCO (13,9%). Головний офіс знаходиться в м. Львові.

З новим стратегічним інвестором «Банк Львів» має розвиватися та стати провідним банком Західної України, кредитувати малий та середній бізнес, правильно розуміти кредитні фінансові процеси, надавати простий та комфортніший доступ до фінансування, скорочувати витрати клієнтів, заохочувати енергоефективні кредити без бюрократичних складних технологій.

Іноземні інвестиції зміцнили фінансову стабільність Банку, вивели його роботу на високий сучасний рівень, розширили перелік пропонованих банківських продуктів та якісно змінили мережу існуючих відділень.

У найближчому майбутньому професійна менеджерська команда, яка має багатий міжнародний досвід в управлінні та розвитку великих банків, планує збільшувати кількість відділень у Вінниці та Хмельницькому, розвивати споживче кредитування, збільшувати інвестиції у цифрові технології та виходити на ринок із новим цифровим банком.

В умовах воєнного часу Банк долучається до підтримки українського бізнесу, Банк хоче продемонструвати свою корисність та небайдужість а, отже, стати волонтером на економічному фронті. Тобто, Банк може надавати консультації для підприємців в частині укладання юридичних договорів, може допомагати контактами клієнтів Банку з іншими підприємцями для взаємовигідної співпраці, може надавати консультації з маркетингових питань та багато іншого.

Стратегічна перевага «Банку Львів» як невеликого регіонального банку в тому, що це банк з великими ресурсами, які мають прицільно працювати на ключових клієнтських сегментах та регіональних ринках, краще обслуговувати та допомагати розв'язувати їхні фінансові питання.

Учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (Свідоцтво №031 від 18.10.2012р).

Джерело інформації – офіційні сайти банків.