Сьогодні 18 липня 2024 року, курс НБУ: долар США – 41,4627; євро – 45,3457
Більше валют НБУ

Банкомати КомІнвестБанку в Одеській області

1 адреса

Адреси та графік роботи банкоматів

м. Одеса
Цілодобово

Для перегляду розташування на карті – зробіть клік по адресі банкомату.

Про Банк

Банківська ліцензія, видана Національним банком України АТ «Комерційний інвестиційний банк» №105 від 25.06.2018р.

Головний офіс розташовано в м. Ужгороді. Має мережу відділень, що знаходяться в основному в Закарпатській області, а також в Києві, Одесі, Львові та Дніпрі.

АТ «Комінвестбанк» — регіональний комерційний банк з українським капіталом, основна увага якого зосереджена на реальному забезпеченні фінансування бізнесу та покращення інвестиційного клімату на Закарпатті. Надає послуги фізичним особам (депозитні вклади, випуск платіжних карт) та юридичним особам (кредити для бізнесу, корпоративні карти, зарплатні проєкти, операції з цінними паперами), бюджетним установам, малим і великим бізнес-компаніям. Акцент підтримки бізнесу робиться на енергетичній, лісовій та деревообробній галузях, на відновленні виноробства та сільського господарства, розвитку прикордонного співробітництва, рекреації та туризму, різноманітних екологічних проєктах.

Крім того, Комінвестбанк як соціально відповідальний банк, в межах своїх можливостей підтримує різні соціальні проєкти, намагаючись покращити якість життя суспільства в цілому. Професійний колектив однодумців фінустанови намагається просто входити в становище клієнта, довіряти та підтримувати його і таким чином будувати успіх Банку, зберігати довіру населення і бізнесу в регіоні.

Комінвестбанк на найближчі терміни має стратегічні плани щодо збільшення своєї частини на банківському ринку Закарпатської області, впровадження нових продуктів із застосуванням ІТ-технологій, відкриття представництва за кордоном.

Учасник Фонду гарантування фізичних осіб (Свідоцтво №35 від 02.09.1999р).

Джерело інформації – офіційні сайти банків.