Сьогодні 14 квітня 2024 року, курс НБУ: долар США – 39,1676; євро – 42,0190
Більше валют НБУ

Відділення Кредит Європа Банку в Київській області

1 адреса

Адреси і телефони відділень Банку

м. Київ

Відділення №4

вул. Шовковична, 42-44

бізнес-центр "Горизонт", 4-й поверх

Графік роботи: пн-пт 9:00 - 18:00, перерва на обід з 14:00 до 15:00, каса - до 17:00

Для перегляду розташування на карті – зробіть клік по адресі відділення.

Про Банк

Ліцензія на здійснення банківської діяльності, видана Національним банком України №232 від 14.10.2011р.

АТ «Кредит Європа Банк» — український банк з іноземним капіталом, що є частиною багатогалузевої міжнародної фінансової групи Credit Europe Group N.V. (Туреччина). Головний офіс розташований в м. Києві.

Банк пропонує послуги фізичним та корпоративним клієнтам, прагне нарощувати клієнтську базу і розширювати партнерство з прогресивними підприємствами малого та середнього бізнесу. Принципи діяльності Банку: дотримання міжнародних норм і правил, прозорість та відкритість, орієнтація на потреби клієнта, ділова етика та професіоналізм.

АТ «Кредит Європа Банк» налаштований стати банком, якому надають перевагу конкретні цільові аудиторії на українському банківському ринку, забезпечувати їх індивідуальними інноваційними продуктами, допомагати з ефективністю вирішувати їхні фінансові потреби завдяки компетентним членам команди, вдосконаленим новітнім технологічним досягненням в корпоративних та роздрібних банківських секторах.

Міжнародні рейтингові агентства підтверджують стабільність, надійність і законність Банку, знижуючи будь-який ризик в сучасних умовах.

Учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (Свідоцтво №185 від 22.01.2007р).

Джерело інформації – офіційні сайти банків.