Сьогодні 23 квітня 2024 року, курс НБУ: долар США – 39,7836; євро – 42,3118
Більше валют НБУ

O.Bank

загальна інформація, контакти

Гаряча лінія: 0 800 500 535контакт-центр

Сайт банку: obank.com.ua

O.Bank у соцмережах:
Користуйтеся мобільним додатком O.Bank:
Завантажити з Google PlayЗавантажити з App Store
QR-код для завантаження додатку

Відділення O.Bank

відсутні

Банкомати O.Bank

відсутні

Про Банк

O.Bank — це новий мобільний цифровий банк від польського Ідея Банку. Або іншими словами мобільний додаток під окремим брендом O.Bank, що доступний у смартфоні — простий і зрозумілий, без відділень, фізичного контакту з менеджерами та касирами банку. Всі документи клієнт власноручно фотографує і відправляє банку. Насправді цифровий банк — це цілодобова on-line підтримка для прогресивних та активних клієнтів, які матимуть змогу отримувати банківські продукти через мобільний телефон.

Новизна банківського рішення полягає в тому щоб забезпечити користувачів новою сучасною сервіс-моделлю. Встановивши додаток на свій мобільний телефон клієнт отримує весь продуктовий ряд, всі банківські сервіси та послуги, а саме: кредити, депозити, картки, рахунки, платежі і перекази, які клієнт замовляє самостійно у додатку. При цьому потрібно лише сфотографувати документи та надіслати їх банку. Тобто клієнти, користуючись в будь-який час смартфоном, самостійно замовляють в додатку будь які послуги, контролюють свою поточну заборгованість, слідкують за залишками на рахунках, на картках, поповнюють або знімають кошти, оплачують за телебачення та інтернет, проводять інші транзакції. З часом можливості додатку будуть значно нарощуватися.

Звернутися з будь-яких питань та отримати допомогу клієнти та користувачі зможуть за допомогою месенджерів Viber та Telegram.

Всі операції здійснюються через АТ «Ідея Банк» — універсальний банк з іноземним польським капіталом та головним офісом у м. Львові.

Джерело інформації – офіційні сайти банків.