Сьогодні 23 квітня 2024 року, курс НБУ: долар США – 39,7836; євро – 42,3118
Більше валют НБУ

Відділення Ощадбанку в Луганській області

1 адреса

Адреси і телефони відділень Банку

м. Сєвєродонецьк

Філія - Луганське обласне управління АТ "Ощадбанк"

вул. Енергетиків, 36

Для перегляду розташування на карті – зробіть клік по адресі відділення.

Оновлено

Про Банк

Банківська ліцензія №148 від 05.10.2011р. на право здійснення банківських операцій.

АТ «Ощадбанк» найбільша та найстаріша банківська мережа, що входить до трійки найбільших в Україні. Спеціалізується на операціях з державним сектором та органами влади. Перебуває в державній власності, тому акціонером виступає Кабінет Міністрів України (100%). Головний офіс знаходиться у м. Київ.

Головна стратегічна мета Банку — бути лідером банківських послуг і для країни, і для бізнесу, і для звичайних громадян. Таким чином Банк підтримує економічний розвиток держави та забезпечує населення сучасними банківськими продуктами тривалого і стійкого заощадження з довгостроковою перспективою. Для цього Банк оптимізує і підвищує ефективність в кредитуванні та обслуговуванні великого корпоративного бізнесу, роздрібного бізнесу, мікро, малого та середнього бізнесу, запроваджує інноваційний онлайн-банкінг, новими сервісами удосконалює платіжний додаток «Ощад 24/7». Банк демонструє високі темпи зростання і, як один з найбільш технологічних банків, надає для користування додатки GooglePay та ApplePay, а також преміум-банкінг, доводячи своє обслуговування до європейського рівня.

Банк не є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, оскільки всі вклади фізосіб гарантовані державою в повному обсязі.

Джерело інформації – офіційні сайти банків.