Сьогодні 26 червня 2022 року, курс НБУ: долар США – 29,2549; євро – 30,7337
Більше валют НБУ

Банкомати Приватбанку в Рівненській області

95 адрес

Адреси та графік роботи банкоматів

Банкомати Приватбанку в місті Рівне

м. Здолбунів
м. Здолбунів
м. Здолбунів

Гастроном

вул. Г. Мазепи, 8

м. Здолбунів
м. Здолбунів
м. Здолбунів

Супермаркет

вул. Шкільна, 44

Банкомати Приватбанку в місті Рівне

Для перегляду розташування на карті – зробіть клік по адресі банкомату.

Про Банк

Ліцензія на право здійснення банківських послуг, видана НБУ для АТ КБ "ПриватБанк" №22 від 05.10.2011р.

Приватбанк — найбільший український банк, системно важливий для держави, лідер роздрібного споживчого кредитування. До 2016 року Банку входив у фінансово-промислову групу «Приват», що належала І. Коломойському та Г. Боголюбову. Через проблеми з платоспроможністю в кінці 2016 року Банк було націоналізовано і по сьогоднішній час фінансова установа перебуває у державній власності і на неї поширюється державна гарантія повернення 100% вкладів фізичних осіб. Головний офіс Приватбанку розташований в м. Дніпрі, проте весною 2017 року юридична адреса банку була змінена на м. Київ. Правління та всі служби головного офісу продовжують працювати в м. Дніпрі.

Приватбанку частково належать дочірні банки в Латвії, філіали в Італії, Португалії та Кіпрі.

Як відомо, Приватбанк один з найбільш інноваційних технологічних банків світу, який серед перших почав застосовувати одноразові sms-паролі. До передових інновацій, які поважають у світі, належать платіжні мінітермінали, вхід в Інтернет-банкінг через QR-код, online-інкасація, а також супутні різноманітні зручні в користуванні мобільні додатки, які спрощують споживачам їхні фінансові питання. Банку також належить система грошових переказів «PrivatMoney» та інтернет-банкінг і платіжна система «Приват-24».

Вся бізнес-поведінка Приватбанку побудована на принципах дотримання чинного законодавства, прозорості, компетентності та направлена на підвищення ефективності діяльності банку, підтримку його фінансової стабільності та прибутковості. Банк прагне до найвищих світових стандартів обслуговування клієнтів, розвиває нові продукти та напрямки з метою встановлення довгострокових взаємовідносин з клієнтами та партнерами.

Учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (Свідоцтво №104 від 02.09.1999р).

Джерело інформації – офіційні сайти банків.