Сьогодні 17 липня 2024 року, курс НБУ: долар США – 41,2575; євро – 44,9789
Більше валют НБУ

Банкомати Прокредит банку в Одеській області

1 адреса

Адреси та графік роботи банкоматів

м. Одеса

відділення банку

вул. Розумовська, 10/12

цілодобово

Для перегляду розташування на карті – зробіть клік по адресі банкомату.

Оновлено

Про Банк

Ліцензія на право надання банківських послуг видана НБУ №195 від 13.10.2011р.

ПроКредит Банк — український комерційний банк зі стабільним прибутком, що входить в мережу банків ProCredit Holding. Головний офіс знаходиться в м. Києві.

ПроКредит Банку властивий постійний розвиток, адже він починав з фінансування мікробізнесу, а внаслідок зміни економічної ситуації переорієнтувався на більш організований сегмент малих та середніх підприємств і як фінансовий посередник надає послуги, засновані як на розумінні фінансової ситуації кожного клієнта, так і на докладному фінансовому аналізі його підприємницької діяльності, адже саме вони створюють робочі місця та сприяють розвитку економіки в цілому.

Одним з пріоритетів розвитку Банк бачить якісний і професійний комплексний сервіс та швидке прийняття рішень, грамотне структурування кредитних коштів та співпраця з клієнтами, які можуть працювати через віддалені online-канали, безготівково. Керівництво банку також робить акцент на інвестиційне кредитування при придбанні виробничого обладнання та техніки, зокрема у сфері агробізнесу, підтримці місцевого виробництва, яке розуміє їхні потреби та унікальні виклики, з якими вони стикаються.

Пропонуючи прості і доступні банківські продукти для збереження та примноження вкладних заощаджень, Банк таким чином формує культуру та фінансову відповідальність у населення. У роздрібній продуктовій лінійці Банку доступні та зрозумілі депозитні та карткові продукти, що розраховані на людей з різним доходом.

Учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (Свідоцтво №131 від 29.02.2001р).

Джерело інформації – офіційні сайти банків.