Сьогодні 10 серпня 2022 року, курс НБУ: долар США – 36,5686; євро – 37,3804
Більше валют НБУ

Банкомати Радабанку в Харківській області

2 адреси

Адреси та графік роботи банкоматів

м. Харків

відділення банку

вул. Греківська, 1

на вулиці

м. Харків

відділення банку

пр-т Науки (Леніна), 36

на вулиці

Для перегляду розташування на карті – зробіть клік по адресі банкомату.

Оновлено

Про Банк

Ліцензія на проведення банківських послуг, видана НБУ №166 від 14.11.2011р.

АТ «АБ «Радабанк» — це універсальний банк з приватним українським капіталом, головний офіс якого знаходиться в м. Дніпрі.

Банк здійснює прибуткову діяльність відповідно до норм НБУ і чинного законодавства, прагне стати лідером у наданні повної лінійки фінансових послуг з акцентом на корпоративний бізнес та видачу овердрафтів, працює над вдосконаленням комплексного обслуговування клієнтів малого бізнесу та агропідприємств.

Банк також проводить гарантійні операції для клієнтів малого бізнесу, активно розвиває факторингові операції, які користуються значним попитом серед великих виробників та оптових продавців. Радабанк є досить потужним партнером клієнтів при здійсненні операцій з купівлі-продажу валюти на міжбанківському ринку.

Банк продовжує розглядати нові регіони України, які поки не охоплені його присутністю. Ціллю Радабанку є створення в усіх обласних центрах нових відділеннь, де у послугах Банку буде відчуватись зацікавленість місцевих представників бізнесу.

Професійна команда «Радабанку» зацікавлена у стабільності та успішній роботі партнерів Банку і робить все для того, аби вони почувалися комфортно, отримували якісний сервіс міжнародного рівня, оперативне ухвалення рішень та зручну взаємну комунікацію. Вітчизняні рейтингові агентства підтвердили кредитний рейтинг «Радабанк» на рівні «стабільний».

Учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (Свідоцтво №110 від 21.07.2009р).

Джерело інформації – офіційні сайти банків.