Сбербанк, лого

Сбербанк

загальна інформація, контакти

Офіційна назва банку: АТ "Сбербанк"

Телефон: (044) 354-15-15контакт-центр

Сайт банку: https://ua.sbrf.com.ua

Інтернет-банкінг: Сбербанк ОнЛ@йн

Адреса головного офісу: 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 46

Телефон: 5595зворотний дзвінок

e-mail:

Skype: зателефонувати по Скайпу

Facebook: офіційна сторінка Сбербанку у Фейсбуці

Viber: написати у Вайбер

Про Банк

Ліцензія на право надання банківських послуг, видана НБУ №198 від 18.12.2015р.

АТ «Сбербанк» - це український комерційний сучасний банк з іноземним капіталом, що входить до Міжнародної Групи Сбербанк та головний офіс якого розташований в м. Києві. Фактично є дочірньою структурою російського державного «Сбербанку».

Банк є одним з найбільших за обсягом активів та надає широкий спектр банківських послуг фізичним особам, здійснює обслуговування клієнтів малого та середнього бізнесу, підтримує корпоративних клієнтів. Регіональна мережа відділень та банкоматів достатньо розвинута.

Рейтингова позитивна оцінка стосовно Сбербанку обумовлена зміцненням позицій капіталу банку та поверненням до прибутковості внаслідок значних фінансових вливань від материнської компанії - російського Сбербанку. Проте діяльність АТ «Сбербанк» обмежена високим рівнем проблемних кредитів та санкціями з боку уряду України.

Український регулятор не спілкується з власником материнської структури, процес ускладнений політичними подіями, для фінансового ринку це не дуже добре і на даний час частково знизилося кредитування і зменшився протік депозитів від населення.

АТ «Сбербанк» намагається з’єднуватись з українським суспільством та підтримувати різні проекти у галузі культури і спорту, займатись благодійною діяльністю.

Учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (Свідоцтво №133 від 18.10.2001р).

Попередні назви Сбербанку:

Дочірній банк Сбербанку Росії, Банк НРБ

Джерело інформації – офіційні сайти банків.