Сьогодні 19 травня 2024 року, курс НБУ: долар США – 39,4305; євро – 42,8452
Більше валют НБУ

sportbank

загальна інформація, контакти

Гаряча лінія: 0 800 753 555безкоштовно з будь-яких телефонів у межах України

Сайт банку: sportbank.ua

e-mail: пошта

sportbank у соцмережах:
Користуйтеся мобільним додатком sportbank:
Завантажити з Google PlayЗавантажити з App Store
QR-код для завантаження додатку

Відділення sportbank

відсутні

Банкомати sportbank

відсутні

Про Банк

Sportbank — мобільний банк зі зручним банківським функціоналом без відділень для людей, які ведуть активний спосіб життя. Це спільний проєкт IT-компанії Dyvotech та першого профільного фінтех-фонду N1.

Банк видає картки на базі ліцензії АТ «ТАСКОМБАНК». Оформлення та обслуговування картки — безплатно.

Sportbank як сучасний технологічний банківський продукт створений для управління власними фінансами безпосередньо в додатку на смартфоні. Sportbank не має відділень, не обтяжений зайвими бюрократичними документами та має великі плани на майбутнє у співпраці із клієнтами різноманітного профілю.

За допомогою sportbank можна здійснювати такі популярні операції: переглядати список транзакцій, поповнювати картку, управляти картковим рахунком, поповнювати мобільний, переказувати гроші на картки інших банків, користуватися техпідтримкою за допомогою популярних месенджерів, отримувати валютні перекази SWIFT на карту sportbank, оформити віртуальну картку єПідтримка, накопичувати кошти на ощадному рахунку «Рюкзак» під 10% річних або відкрити BOOOSTER-депозит у гривні до 18% річних з можливістю дострокового зняття, оплачувати штрафи ПДР та комунальні платежі, а також здійснювати оплати за допомогою Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay та Swatch Pay.

Джерело інформації – офіційні сайти банків.