Сьогодні 27 січня 2022 року, курс НБУ: долар США – 28,7984; євро – 32,4803
Більше валют НБУ

sportbank

загальна інформація, контакти

Гаряча лінія: 0 800 753 555безкоштовно з будь-яких телефонів у межах України

Сайт банку: https://sportbank.com.ua

e-mail:

sportbank у соцмережах:
Користуйтеся мобільним додатком sportbank:
Завантажити з Google PlayЗавантажити з App Store
QR-код для завантаження додатку

Відділення sportbank

відсутні

Банкомати sportbank

відсутні

Про Банк

Sportbank — це перший мультибанк в Україні, адже продуктивно співпрацює з АТ «ОКСІ БАНК» та від недавнього часу з другим партнером — АТ «ТАСкомбанк». Співпраця суттєво посилить позиції sportbank з точки зору капіталізації та ліквідності. Подвійне партнерство — це фактично масштабування проекту і додаткові можливості для клієнтського сервісу, оновлення програмного забезпечення, покращення оформлення та обслуговування карт.

Sportbank як сучасний технологічний банківський продукт створений для допомоги активним українським громадянам вести здоровий та спортивний спосіб життя, управляти власними фінансами безпосередньо в додатку на смартфоні. Sportbank не має відділень, не обтяжений зайвими бюрократичними документами та має великі плани на майбутнє у співпраці із клієнтами різноманітного спортивного профілю.

З допомогою sportbank можна здійснювати такі популярні операції: отримувати накопичувальний кешбек, переглядати список трансакцій, поповнювати картку, управляти картковим рахунком, поповнювати мобільний, переказувати гроші на картки інших банків, користуватися техпідтримкою за допомогою популярних месенджерів.

Джерело інформації – офіційні сайти банків.