Сьогодні 18 липня 2024 року, курс НБУ: долар США – 41,4627; євро – 45,3457
Більше валют НБУ

ТАСкомбанк

загальна інформація, контакти

Офіційна назва:АТ "ТАСкомбанк"
Головний офіс:01032, м. Київ, вул. С. Петлюри, 30
Код ЄДРПОУ:09806443
Код банку (МФО):339500

Гаряча лінія: 0 800 503 580інформаційний центр

Сайт банку: tascombank.ua

Інтернет-банкінг: TAS2U

Телефон: (044) 393 25 90

Телефон: (044) 393 25 80факс

e-mail: пошта

ТАСкомбанк у соцмережах:
Користуйтеся мобільним додатком TAS2U:
Завантажити з Google PlayЗавантажити з App Store
QR-код для завантаження додатку

Про Банк

Ліцензія на право здійснення банківської діяльності, видана НБУ №84 від 25.10.2011р.

АТ «Таскомбанк» — це універсальний комерційний банк з приватним українським капіталом, що входить в інвестиційно-фінансову групу «ТАС», визначений як системно важливий для країни, та головний офіс якого розташовано в м. Києві.

За розмірами чистих активів Банк входить до двадцятки найбільших та найприбутковіших банків України. За оцінкою рейтингових агентств Таскомбанк привабливий і має найвищу надійність банківських вкладів, прогноз кредитного рейтингу — стабільний.

Надаючи повну лінійку фінансових послуг корпоративним клієнтам, фізичним особам, малому та середньому бізнесу, Банк послідовно і узгоджено поєднує індивідуальний підхід до клієнтів, тривале партнерство та розуміння проблем клієнтів, допомагає розв’язувати фінансові питання та знаходити оптимальні рішення для досягнення стабільного успіху та зростання. Також Банк демонструє свою технологічність, трансформуючи класичні банківські послуги в онлайнові послуги.

ТАСкомбанк продовжує динамічно та збалансовано розвиватись, зміцнюючи свої позиції на фінансовому ринку країни, розвиваючи регіональну мережу та впроваджуючи сучасні фінансові інноваційні рішення. Акцент своєї діяльності Банк концентрує на роздрібному бізнесі, ринку електронної комерції та корпоративному секторі, завжди підтримуючи розвиток вітчизняного бізнесу, фінансуючи українських підприємців і допомагаючи їм подолати сучасні виклики.

Учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (Свідоцтво №28 від 18.10.12р).

Банки, які були приєднані до ТАСкомбанку:

ВіЕс Банк

Джерело інформації – офіційні сайти банків.