Сьогодні 4 грудня 2021 року, курс НБУ: долар США – 27,2933; євро – 30,9438
Більше валют НБУ

Банкомати ТАСкомбанку в Рівненській області

1 адреса

Адреси та графік роботи банкоматів

Для перегляду розташування на карті – зробіть клік по адресі банкомату.

Про Банк

Ліцензія на право здійснення банківської діяльності, видана НБУ №84 від 25.10.2011р.

АТ «Таскомбанк» — це універсальний комерційний банк з приватним українським капіталом, що входить в інвестиційно-фінансову групу «ТАС», визначений як системно важливий для країни, та головний офіс якого розташовано в м. Києві.

За розмірами чистих активів Банк входить до двадцятки найбільших та найприбутковіших банків України. За оцінкою рейтингових агентств Таскомбанк привабливий і має найвищу надійність банківських вкладів, прогноз кредитного рейтингу — стабільний.

Надаючи повну лінійку фінансових послуг корпоративним клієнтам, фізичним особам, малому та середньому бізнесу, Банк послідовно і узгоджено поєднує індивідуальний підхід до клієнтів, тривале партнерство та розуміння проблем клієнтів, допомагає вирішувати фінансові питання та знаходити оптимальні рішення для досягнення стабільного успіху та зростання. Також Банк демонструє свою технологічність, трансформуючи класичні банківські послуги в он-лайнові послуги.

ТАСкомбанк продовжує динамічно та збалансовано розвиватись, зміцнюючи свої позиції на фінансовому ринку країни, розвиваючи регіональну мережу та впроваджуючи сучасні фінансові інноваційні рішення. Акцент своєї діяльності Банк концентрує на роздрібному бізнесі, ринку електронної комерції та корпоративному секторі, завжди підтримуючи розвиток вітчизняного бізнесу, фінансуючи українських підприємців і допомагаючи їм подолати сучасні виклики.

Учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (Свідоцтво №28 від 18.10.12р).

Джерело інформації – офіційні сайти банків.