Сьогодні 25 травня 2024 року, курс НБУ: долар США – 39,9205; євро – 43,3137
Більше валют НБУ

Банкомати Універсал Банку у Дніпропетровській області

1 адреса

Адреси та графік роботи банкоматів

Для перегляду розташування на карті – зробіть клік по адресі банкомату.

Оновлено

Про Банк

Ліцензія на право здійснення банківської діяльності №92 від 10.10.2011р.

АТ «Універсал Банк» — сучасний універсальний банк з приватним українським капіталом, що входить у фінансово-промислову групу ТАС та пропонує своїм клієнтам великий спектр банківських послуг, включаючи депозитні та кредитні програм, здійснює якісне і швидке обслуговування на базі професійної команди. Головний офіс знаходиться в м. Києві.

АТ «Універсал Банк» працює як інноваційний банк, веде свою діяльність відповідно до сучасних світових стандартів, впроваджує передові ІТ-технології, недавно запущено на ринок новий продукт — Monobank, який працює як банк без відділень під ліцензією АТ «Універсал Банк», оперативно реагує на запити населення, фінансово допомагає розвивати ініціативу прогресивних підприємців та громадян.

Банк пропонує іпотечне та споживче кредитування, а також послуги з видачі кредитних карт представникам малого, середнього та корпоративного бізнесу, забезпечуючи індивідуальний підхід та максимально високий рівень сервісу та вживаючи заходи щодо посилення процесів встановлення розуміння фінансових питань з кожним клієнтом.

Учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (Свідоцтво №24 від 18.10.2012р).

Джерело інформації – офіційні сайти банків.