Сьогодні 9 липня 2020 року, курс НБУ: долар США – 26.951400000; євро – 30.429500000
Більше валют НБУ
Універсал Банк, лого

Банкомати Універсал Банку у Львівській області

3 адреси

Адреси та графік роботи банкоматів

м. Львів

Готель "Нота Бене"

вул. Поліщука, 78

м. Львів

відділення банку

вул. Федьковича, 51

м. Львів

відділення банку

пр. Шевченка, 27

Для перегляду розташування на карті – зробіть клік по адресі банкомату.

Оновлено

Про Банк

Ліцензія на право здійснення банківської діяльності №92 від 10.10.2011р.

АТ «Універсал Банк» — сучасний універсальний банк з приватним українським капіталом, що входить у фінансово-промислову групу ТАС та пропонує своїм клієнтам великий спектр банківських послуг, включаючи депозитні та кредитні програм, здійснює якісне і швидке обслуговування на базі професійної команди. Головний офіс знаходиться в м. Києві.

АТ «Універсал Банк» працює як інноваційний банк, веде свою діяльність відповідно до сучасних світових стандартів, впроваджує передові ІТ-технології, недавно запущено на ринок новий продукт — Monobank, який працює як банк без відділень під ліцензією АТ «Універсал Банк», оперативно реагує на запити населення, фінансово допомагає розвивати ініціативу прогресивних підприємців та громадян.

Банк пропонує іпотечне та споживче кредитування, а також послуги з видачі кредитних карт представникам малого, середнього та корпоративного бізнесу, забезпечуючи індивідуальний підхід та максимально високий рівень сервісу та вживаючи заходи щодо посилення процесів встановлення розуміння фінансових питань з кожним клієнтом.

Учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (Свідоцтво №24 від 18.10.2012р).

Джерело інформації – офіційні сайти банків.