Україна потребує допомоги, йдемо разом до великої Перемоги!

Прапор України

Благодійні фонди

Фонд Сергія Притули закуповує екіпірування, обладнання, медичні засоби і транспорт для військових, ще один напрямок роботи — гуманітарна допомога.

Усі кошти, які надходять на рахунки благодійної організації, потрапляють у загальний волонтерський фонд коштів Сергія Притули разом з грошима з його інших рахунків, з Patreon і PayPal. На усі ці кошти фонд закуповує допомогу для потреб українських військових.

В першу чергу гроші витрачаються на засоби спостереження і розвідки (тепловізори, прилади нічного бачення, квадрокоптери. приціли); на системи коригування артилерії; на мобільність підрозділів (Пекельні тачки); на бронежилети і каски.

Відомі представники: Сергій Притула, Роман Сініцин.

Підтримати «Благодійний Фонд Сергія Притули»

Фундація «Повернись живим» є найбільшою організацією, що надає підтримку близько 100 бойовим одиницям Збройних Сил України. Повернись Живим забезпечує повну прозорість своєї роботи та має відкриту фінансову звітність.

Організація не використовує кошти на закупівлю зброї, її місія полягає виключно в постачанні технологій, тренінгів та амуніції, щоб допомогти врятувати життя українців, а воїнам — захищати Україну. Тобто, організація фінансує виключно оборонні стратегії — забезпечує Українську Армію ноутбуками, ліхтариками, фототехнікою, кабелями та сервісом з їх ремонту, а також займається медичною допомогою та реабілітацією захисників та захисниць України.

Відомий представник: Тарас Чмут.

Підтримати фонд «Повернись живим»

Громадська ініціатива Армія SOS забезпечує захисників України сучасним обладнанням та спорядженням для протидії російському вторгненню.

Конкретно волонтери Армії SOS:

 • забезпечують Збройні сили України безпілотними літальними апаратами — проектують та конструюють БПЛА, постачають нашим захисникам найефективніші рішення на ринку;
 • розробляють артилерійське програмне забезпечення — «Кропива», яке служить для планування, розрахунків та орієнтування;
 • займаються радіорозвідкою — комбіноване апаратне та програмне рішення: здатність перехоплювати комунікації ворожих сил.
Підтримати громадську ініціативу «Армія SOS»

Dignitas — благодійний фонд, заснований у 2013 році з метою підтримки українських захисників.

Основні завдання фонду Dignitas:

 • збір коштів, закупівля та доставка всього необхідного для військових;
 • навчання військових та підготовка цивільних;
 • професійне навчання та реабілітація ветеранів;
 • пошук партнерів для активного залучення коштів;
 • адвокатура інтересів України на світовій арені.

Наразі фонд Dignitas фокусується на закупівлі й доставці найнеобхіднішого — тактичної медицини та засобів зв’язку, дронів, супутникових телефонів, рацій, планшетів, ретрансляторів, антен тощо.

Власними силами усе необхідне доставляється по всій лінії фронту. Вже доставлено близько 600 тонн засобів зв’язку та тактичної медицини медикам та захисникам на передовій.

Dignitas — це цінний ресурс для українських військових і ветеранів. Фонд робить важливу роботу, підтримуючи тих, хто захищає країну.

Відомі представниці: Люба Шипович, Марія Берлінська.

Підтримати БФ «Дiгнiтас»

МБ «Госпітальєри» — добровольча організація парамедиків. Гасло організації: «Заради кожного життя», які щодня доводять, що це не просто слова. Члени організації — це добровольці, які ризикуючи своїм життям, рятують життя тих, хто на передовій, надають першу медичну допомогу на лінії зіткнення. За час діяльності Госпітальєри провели більше ніж 3000 евакуацій. Медичний батальйон "Госпітальєри" не отримують підтримки від держави і своєю діяльністю завдячують виключно людям, які долучені до роботи організації та благодійним внескам, які надходять від небайдужих українців.

Відома представниця: Яна Зінкевич.

Підтримати медичний батальйон «Госпітальєри»

Leleka Foundation/БФ Лелека-Україна є благодійною ініціативою, яка була створена з метою реалізації проектів у сфері медичної і соціальної підтримки в Україні.

Leleka Foundation з моменту заснування у 2014 році зосереджується на медичних постачаннях для Збройних сил України та проведенні інших важливих соціальних ініціатив, таких як реабілітація поранених військових, психологічна підтримка та забезпечення госпіталів.

За цей період часу «лелеки» набули унікального досвіду в галузі тактичної медицини і наданні допомоги при критичних травматичних ураженнях. Завдяки цим знанням і досвіду, «лелеки» точно знають, що необхідно для лікарів на передовій, щоб врятувати життя.

Починаючи з широкомасштабного російського вторгнення в Україну в лютому 2022 року, «лелеки» знову активно зосередились на наданні невідкладної медичної допомоги захисникам України та мирним жителям країни.

Відома представниця: Ірина Гук.

Підтримати Leleka Foundation/БФ Лелека-Україна

Благодійний проект Фонду Руслана Шостака, покликаний наблизити Перемогу шляхом забезпечення ЗСУ надійним та витривалим автоколісним транспортом. Автівка на передовій воює і рятує. Машини потрібні для рейдів мобільних груп та розвідки, доставки вантажів та евакуації поранених.

ГЕРОЙCAR за погодженням із командуванням ЗСУ вирішив купувати позашляховики з пробігом й адаптувати їх для потреб фронту. Завдяки співпраці з партнерами зі США та Європи, ГЕРОЙCAR забезпечує закупівлю, доставку, діагностику, технічне обслуговування, а також ремонт та надання запчастин для автомобілів.

Відомий представник: Олександр Пугач.

Підтримати Благодійний проект ГЕРОЙCAR

Спецрахунки Нацбанку

Національний банк України ухвалив рішення відкрити спеціальний рахунок для збору коштів на підтримку Збройних Сил України. Таке рішення ухвалене у зв’язку із введенням воєнного стану в Україні, збройною агресією рф та небезпекою для державної незалежності України, її територіальної цілісності.

Національний банк регулярно інформує про стан спеціального рахунку для допомоги Армії України.

Підтримати збір коштів на потреби Армії України

Національний банк відкрив Міністерству соціальної політики України поточний рахунок для гуманітарних цілей. Рахунок використовується для зарахування благодійної допомоги з України та з-за кордону.

Отримані на цей рахунок кошти спрямовуються Міністерством соціальної політики на:

 • задоволення продовольчих потреб та облаштування місць розміщення біженців та громадян, які у зв’язку з бойовими діями залишили місце свого проживання;
 • забезпечення їх одягом та взуттям, надання ліків та медичних препаратів;
 • забезпечення населення товарами першої необхідності,
 • надання одноразової грошової допомоги, задоволення інших першочергових потреб життєдіяльності людини.

Нацбанк регулярно інформує про стан спеціального рахунку для надання гуманітарної допомоги постраждалим від збройної агресії рф.

Надати благодійну допомогу, спрямовану на гуманітарні цілі

Оновлено