Переказ коштів з картки на картку

Переказ з картки на картку — це проста і безпечна послуга, яка дозволяє переслати гроші з вашої банківської карти на банківську карту іншої людини. Для переказу грошей необхідно знати номер карти відправника та одержувача. Карти можуть бути випущені різними банками України.

Сервіс ubanks.com.ua дозволяє переказати кошти з картки на картку онлайн. Все дуже зручно. Для відправлення грошей ви вводите номер своєї картки, дату закінчення дії картки та CVV-код (тризначне число, яке знаходиться на зворотній стороні картки), щоб програма бачила звідки відправляти гроші. Після заверешення цієї операції проходить всього лише кілька хвилин і одержувач може йти знімати гроші в банкоматі свого банку або проводити операції по карті в інтернеті.

Творці сервісу встановили певні ліміти на проведення операцій з грошовими коштами — кількість операцій і суму переказу за добу і місяць. Ліміти періодично змінюються.

Безпека! Багато клієнтів турбуються про надійність проведення операцій за допомогою сервісу. Поспішаємо вас заспокоїти: перерахувати гроші з картки на картку онлайн ви зможете абсолютно безпечно. Програмісти розробили багаторівневий захист платежів, який не дозволить зловмисникам заволодіти інформацією про відправника та його карткові дані.

* Вартість SMS-повідомлення: 1 грн.