Універсальний депозитний калькулятор

Валюта вкладу не вказується, оскільки вона не має значення для розрахунку процентів з депозиту.

Пояснення

Універсальний депозитний калькулятор допоможе орієнтовно порахувати відсотки по вкладу і вибрати найвигідніший депозит. Вам потрібно тільки дізнатися депозитні умови, які пропонує банк. Невелика похибка можлива через особливості розрахунків кожного конкретного банку, а також різну кількість днів календарних місяців року.

Значення спеціальних термінів, зокрема капіталізація відсотків, ефективна процентна ставка, можна прочитати у Словнику фінансових термінів.

Згідно із постановою НБУ №516 відсотки не нараховуються за перший і останній дні дії депозитного договору.

Ставка податку на проценти з депозиту становить 18% (стаття 167 ПКУ). Додатково утримується військовий збір у розмірі 1,5%. Тобто разом сума податків на дохід з депозиту складає 19,5%.

Протягом дії воєнного стану в Україні та трьох місяців з дня його припинення чи скасування Фонд гарантування вкладів відшкодовує кожному вкладнику банку кошти в повному розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані станом на кінець дня, що передує дню початку виведення банку з ринку. Після завершення тримісячного періоду з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні Фонд гарантування вкладів гарантуватиме відшкодовування коштів в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані станом на кінець дня, що передує дню початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 600 тисяч гривень, незалежно від кількості рахунків в одному банку.Обговорення — на сторінці Фейсбука

Оновлено